Hakkımızda


2015 yılında Bolu’da kurulan, sürekli gelişen, teknolojiye ayak uyduran ve sektörü yakından takip ederek gelişimine katkıda bulunan ABN TARIM HAYVANCILIK LTD. ŞTİ., damızlık yumurtadan, yumurtalık civcive ve  yarka üretimine kadar, tavukçuluğun birçok alanında faaliyet göstermektedir.

Yaklaşık 80.000 adet damızlık, yıllık 1.000.000 yarka yetiştirme kapasitesiyle, ulusal gururumuz olan ATAK-S yumurtacı ırkını yurdumuzda temsil eden en büyük damızlıkçı firmadır. ATAK-S’ in yanı sıra ATAK (KAHVERENGİ), NOVA TİNTED, SUSSEKS ve PLAYMOUTH ırklarını da bünyesinde bulundurup, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarda söz sahibi olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Ürettiği kaliteli ırklarla, sağladığı müşteri memnuniyetiyle, istikrarlı ve dürüst çalışma ilkeleriyle çok kısa bir sürede sektöründeki yetiştirici gurubun takdir ve beğenisini kazanmıştır.

ABN TARIM HAYVANCILIK LTD.ŞTİ. üretici ve tedarikçileri ile birlikte büyümeyi, tüketicisi ile bütünleşerek ulusal güç olmayı, kaliteyi her zaman ön planda tutan çalışma anlayışıyla ve deneyimli çalışanlarıyla da karlılığı arttırmayı nihai hedef olarak belirlemiştir.

ABN TARIM HAYVANCILIK LTD.ŞTİ. olarak bizler ürettiği kaliteli civciv, yetiştirdiği kaliteli yarkalarla müşteri memnuniyetini ön planda tutan sektörü ile birlikte büyüyen ve sektörüne yenilikler katmayı amaçlayan bir firma olarak kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.